Verbond van West Brabantse Ondernemingen

Bel ons: +32 (0)2 481 00 48
Volg ons via LinkedIn:

    U bent hier

    • You are here:
    • Home > Kernen

Kernen

Kern Affligem/Liedekerke

Voorzitter: Jan André Baeyens
ALL WORKS COMPANY  
Brusselstraat 182
1702 Groot-Bijgaarden
T: 02/559 00 90
E-mail: jan.baeyens@awc.be
Bestuursleden: Luc De Bisschop, Hans Veirman, Yves De Ruyver, Caroline Masquelier, Dirk Van Heck
Gemeente Affligem:      www.affligem.be
Gemeente Liedekerke: www.liedekerke.be

Kern Groot-Bijgaarden

Voorzitter: Jan Verhelle
GOSSET HOTEL
Alfons Gossetlaan 52
1702 Dilbeek
T: 02/466 33 62 
E-mail: jan@gosset.be
Bestuursleden: Frans De Bisschop, Roger Longé, Anthony Richard, Jean Van den Bergh, Thomas Valkeniers en Sven Dauwe
Gemeente Dilbeek : www.dilbeek.be

Kern Kobbegem

Voorzitter: Veerle Miers
GARAGE MIERS  
Brusselsesteenweg 333
1730 Kobbegem
T: 02/452 28 81
E-mail: veerle.miers@miers.be
Bestuursleden: Jean-Paul Ameys, Dirk Neirinck, Bert Claes en Yves Wingels
Gemeente Asse : www.asse.be

Kern Meise/Merchtem

Voorzitter: Bram De Ridder
COLORCASA bvba
Stationstraat 79
1861 Wolvertem
T: 02/ 27 03 02
E-mail: bram@colorcasa.be
Bestuursleden: Claude Verheyleweghen, Dirk Vanhaeren, Kris Potoms, Luc Van Eeckhoudt , Francis Roelants en Marc Reigel
Gemeente Meise:         www.meise.be
Gemeente Merchtem:   www.merchtem.be

Kern Mollem

Voorzitter: Bert Moonens
VDAB 
Gemeenteplein 5 
1730 Asse
T: 0497/ 519 001
E-mail: Bert.moonens@vdab.be
Bestuursleden: Lieven Rampelberg, Karin De Pauw, Arnold Van den Houte, Hendrik Nauta.
Gemeente Asse : www.asse.be

Kern Ternat

Voorzitter: Michel Vanderhasselt
TRANSPORT VANDERHASSELT NV
Vitseroelstraat 66 
1740 Ternat 
T: 02/583 16 10 
E-mail: michel@michelvanderhasselt.be
Bestuursleden: Walter Ancolet, Denise De Baerdemaeker, Jean-Pierre Van Der Kelen, Dirk Cassiman, Joeri Servranckx en Frank Verleyzen  
Gemeente Ternat : www.ternat.be

Kern Wemmel

Voorzitter: Kris Van den Broeck
HUGO 'S FOOD SERVICE
Rassel 125 
1780 Wemmel
T: 02/460 08 94
E-mail: kris@hugosfoodservice.be
Bestuursleden: Isabelle Baele, Kurt Van Caesbroeck, Jan Van den Donk en Piet Van den Bossche
Gemeente Wemmel : www.wemmel.be

Kern Zellik

Voorzitter: Marc De Zutter
ING België - Regio Halle
Ninoofsesteenweg 342
1700 Dilbeek
T: 0499/54 83 91
E-mail: marc.de-zutter@ing.be
Bestuursleden: Ingeborg Van Rompay, Yvan Buysse, Marc Buekens en Anneleen Kempeneers 
Gemeente Asse : www.asse.be